דרום קוריאה מציעה חוויה אותנטית, שונה ומפתיעה גם למטיילים ותיקים באסיה - הן עבור שוחרי הנוחות והנקיון והן עבור תרמילאים בוגרים. מדינה שהיא הרבה יותר ממכלול אתריה, ספוגה באווירה, בתרבות ייחודית, במסורת ובשמרנות לצד מודרניזציה.
מעטים הישראלים שטיילו ממש בקוריאה, וגם היום כמו פעם – היא עודנה שוכנת בצילן של הענקיות, סין ויפן. דווקא משום כך היא ראויה לכינויה "הסוד השמור ביותר של אסיה".
בטיול בדרום קוריאה הדברים שנגלים לעין אינם מובנים מאליהם. מדוע מצויירות ארבע דמויות מפחידות בשער הכניסה למקדשים? מדוע לא קוברים מתים בבתי קברות? מדוע רבים מהגגות הפשוטים צבועים בצבע כחול? מדוע סבתות קשישות מתעקשות לטפס בשבילים למטיבי לכת? מדוע אין קומה מס' 4 ברבים מהבניינים? מדוע מקלות האכילה עשויים מתכת? למה לא רואים על הכביש מכונית מלוכלכת או חבוטה? למה הקוריאנים עובדים כל כך קשה? מה מחזיק את הקו האחרון של המלחמה הקרה דווקא בלב חצי האי הקוריאני? מדוע אף פעם לא רואים ברחוב נשים בהריון? מדוע יושבים על הריצפה במסעדות קוריאניות, ולמה תמיד מוגש קימצ'י?
און סול ג'אנג, שנולדה והתחנכה בדרום קוריאה, ובעלה רון פז, עיתונאי שהתמחה בקוריאה, שואלים ועונים על שאלות מסוג זה מאז נפגשו עולמותיהם ב-1996. בני הזוג מהווים מוקד ידע בלעדי על קוריאה בחברה הגיאוגרפית, מדריכים טיולים מאורגנים לקוריאה, מייעצים למטיילים עצמאיים בבניית מסלול והכנה לטיול, ומרצים על קוריאה בפורומים שונים. 
טיול עומק לדרום קוריאה בהדרכתם מבטיח חווייה אחרת – שרק הדרכה מתוך הרבה אהבה לארץ והיכרות אינטימית איתה יכולה לספק.
במוקד הטיול: במה שונים החיים שלהם מהחיים שלנו? לפרטים על המסלול ותאריכי היציאה לחץ כאן.

לכתבת רקע מאת רון פז, עיתון "גלובס" לחץ כאן.

 

 
 
 
 

תיירות לקוריאה, טיול לקוריאה, טיולים מאורגנים לדרום קוריאה, טיול עצמאי לקוריאה, קוריאן אייר, סיאול                                                                  כל הזכויות שמורות ©